11-700 Mrągowo, ul. Królewiecka 54B/27, Tel: (89) 676-56-06, +48 534 679 864

11-400 Kętrzyn, ul. Sikorskiego 20/112, Tel: (89) 676-56-06, +48 534 679 864

}

Poniedziałek-Piątek: 9:00 – 17:00 lub inny uzgodniony termin spotkania w kancelarii

O kancelarii

Nazywam się Dariusz Bączek i jestem radcą prawnym prowadzącym kancelarię prawną w Mrągowie oraz Kętrzynie (woj. warmińsko-mazurskie). Moja kancelaria oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi prawne dla jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, wspólnot mieszkaniowych, fundacji, stowarzyszeń oraz klientów indywidualnych na terenie całej Polski.

Doradzamy w wielu dziedzinach prawa m.in. prawa administracyjnego, prawa finansów publicznych, prawa podatkowego, prawa cywilnego, handlowego, nieruchomości, spadkowego, prawa pracy, rodzinnego, autorskiego.
Ważną działalnością kancelarii prawnej jest prowadzenie spraw windykacyjnych, w których skutecznie odzyskujemy długi prowadząc zarówno windykację polubowną, a także sądową i komorniczą.

Jako radca prawny prowadzę również sprawy odszkodowawcze, wygrywając sprawy o odszkodowanie za wypadki komunikacyjne i przy pracy oraz za błędy medyczne. Klientom indywidualnym doradzam w tak ważnych dziedzinach jak prawo spadkowe i rodzinne, prowadząc m.in. sprawy rozwodowe, spadkowe, o podział majątku. Jedną z dziedzin, w której się specjalizuje jest doradztwo w prowadzeniu handlu elektronicznego, sklepów internetowych oraz w prowadzeniu różnego rodzaju serwisów i stron internetowych, co obejmuje takie dziedziny prawa jak prawo Internetu, prawo konsumenckie, prawo karne i świadczenia usług drogą elektroniczną.

Swoje usługi prawne wykonuję z indywidualnym podejściem do każdego klienta, starając się zrozumieć jak najlepiej jego potrzeby i zapewniając zachowanie w tajemnicy każdej powierzonej informacji. Jako nowoczesna kancelaria radcowska udzielamy porad prawnych on-line, preferujemy szybki kontakt poprzez pocztę e-mail.

Działanie zgodnie z zasadami etyki zawodowej, odpowiedzialność dyscyplinarna za zawinione działania oraz ubezpieczenie z tytułu wykonywania zawodu radcy prawnego połączone z obowiązkiem stałego doskonalenia zawodowego stanowią gwarancję bezpieczeństwa dla klientów powierzających swoje sprawy radcy prawnemu.

Reprezentuje swoich klientów przed wszelkimi sądami oraz organami na terenie Polski. Ważną kwestią jest również prowadzenie przeze mnie szkoleń z zakresu prawa administracyjnego z uwzględnieniem procedury administracyjnej, finansów publicznych, podatków i opłat lokalnych, ordynacji podatkowej, postępowania egzekucyjnego w administracji.

Kancelaria ma swoją siedzibę w Mrągowie przy ulicy Królewieckiej 54B/27 (w pobliżu Sądu Rejonowego w Mrągowie) oraz oddział w Kętrzynie przy ulicy Sikorskiego 20/112.

Bogate i różnorodne doświadczenia zawodowe członków zespołu kancelarii, połączone z wiedzą merytoryczną w zakresie prawnego otoczenia zasad prowadzenia działalności gospodarczej, funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego, czy też spółek, gwarantują naszym klientom ochronę ich interesów na każdym etapie realizacji ich celów.

Zebrany przez nas zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych prawników wyróżniających się doświadczeniem oraz ambitnym i nieprzeciętnym podejściem do stawianych problemów. Zespół ten gwarantuje pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta, każdego zagadnienia prawnego oraz każdej zleconej nam sprawy.
Zaufanie i satysfakcja klientów jest naszym głównym celem.

Zapraszam do zapoznania się szczegółową ofertą kancelarii oraz do rozpoczęcia współpracy i powierzenia nam swoich sprawy.
Z poważaniem
radca prawny Dariusz Bączek